W dniach 13 i 27 kwietnia 2019 r. odbył się w naszej Szkole Konkurs Recytatorski. W pierwszym dniu występowali uczniowie z klas 0-3, w drugim - uczniowie z klas 4-8. Poniżej przedstawiamy wszystkich uczestników biorących udział w Konkursie.

Czterolatki - p. Ewa Konczarek

  • Harley Kogutowicz-Kałuża
  • Helenka Stach-Skarżypyta

Pięciolatki - p. Marianna Sówka

  • Rafał Konopka
  • Marcus Kyc
  • Adaś Mikołajczyk
  • Ola Siepka

Klasa 1 - p. Jolanta Bandrowska

  • Nicole Borowiec
  • Kuba Borkowski
  • Victoria Dąbraś
  • Maksymilian Fadiejew
  • Ellie Henderson
  • Maxim Kogutowicz
  • Magdalena Miklas
  • Simon Pombo
  • Kuba Richie
  • Adam Snopkowski

Klasa 2 - p. Agata Morchat

  • Amelia Chlebowska
  • Julia Gęsikowska
  • Olivia Han
  • Anna Lawlor
  • Victoria Machnio
  • Julia Michalski
  • Jakub Ostrowski
  • Eli Rosen
  • Julianna Stach
  • Jacob Splett
  • Bruno Wieczorek

Klasa 3 - p. Urszula Magdziak

  • Jeremy Boisert
  • Alina Borowiec
  • Izabela Hawrylak
  • Emilia Otręba
  • Sophie Otręba
  • Gabi Sikora
  • Filip Skubicha
  • Alex Stach

Klasa 4 - p. Sławka Bielska-Kośmider

1 miejsce - Oliwia Kogutowicz - "Wiosna i moda" Bożena Głodkowska

2 miejsce - Anna Gęsikowska - "Kaczka Dziwaczka" Jan Brzechwa

3 miejsce - Antoni Szymczyk - "Mucha" Jan Brzechwa

Klasa 5 - p. Agnieszka Czerniakow

1 miejsce - Hania Wieczorek - "Kałużyści" Danuta Wawiłow

2 miejsce - Filip Wiszniewski - "Wędrówka" Danuta Wawiłow

3 miejsce - Emilka Szymczyk - "Zero" Jan Brzechwa

3 miejsce - Dawid Machnio - "Zima zła" Maria Konopnicka

Klasa 6 - p. Maria Smętny-Sowa

1 miejsce - Jakub Mikołajczak - "Ostatnia Klasa" Sandra Wydera

2 miejsce - Maya Smętny-Sowa - "Straszydło" Dorota Gellner

3 miejsce - Oliwia Hawrylak - "Mucha" Jan Brzechwa

Klasa 7 - p. Aleksandra Skubicha

2 miejsce - Carolina Groulx - "Daktyle" Danuta Wawiłow

2 miejsce - Anthony Korutowski - "Stasio i bohaterski nurek" Oliwer Miły

2 miejsce - Natalia Wiśniewski - "Czapla, ryby i rak" Ignacy Krasicki

Klasa 8 - p. Aleksandra Skubicha

1 miejsce - Michał Gryko - "Komputer zachorował" Agnieszka Galica

2 miejsce - Natalia Szymczyk - "Wieczerza z Gwoździa" Aleksander Fredro

3 miejsce - Natalia Koleshev - "Podziękowanie" Jan Twardowski

Klasa Konwersacyjna - p. Maria Marchwica

  • Anya Rosen - "Zła zima" Maria Konopnicka